Ancestros Pensionat
När du bor i villan Ancestros Pensionat La Paloma kan du enkelt nå Centro Experimental De La Guadua, som ligger ungefär 4 km bort.
Cali är belägen 139 km från denna villa, medan Centro Nacional Para El Estudio Del Bambu Guadua ligger cirka 10 minuters bilresa bort.
Villan har utsikt över bergen. Boendet inkluderar ett badrum med en separat toalett och en dusch. Badrummen är också utrustade med badlakan och handdukar för din bekvämlighet.
Gästerna är välkomna att förbereda måltider i ett komplett kök. Det finns också matplats. Du kan också använda vattenkokare, te-/kaffebryggare och köksredskap för att laga din egen måltid.
- Lokala sevärdheter
- Escuela Maria Auxiliadora4,1 km
- Experiencia Cafetera3,8 km
- Centro Experimental De La Guadua4,3 km
- View over Buenavista4,4 km
- Centro Nacional Para El Estudio Del Bambu Guadua4,5 km
- Antiguedades Pijao4,6 km
- Three Crosses4,6 km
- Ciudadela Educativa Jose Maria Cordoba2,7 km
- La Rumba4,2 km
- Cabalgatas Valmonte4,5 km
- Flygplatser
- El Eden internationell flygplats35 km
Bekvämligheter på boendet
Beskrivning
- Wi-Fi
Mat och drycker
- Elektrisk vattenkokare
- Köksgeråd
På rummet
- Te- och kaffefaciliteter
- Matbord
- Gratis toalettartiklar
Hotellregler
Vanliga frågor
- ❓
Tillhandahåller villan Ancestros Pensionat en trådlös internetanslutning?
Ja, villan Ancestros Pensionat tillhandahåller Wi Fi i hela boendet. - ❓
Finns det ett kök i villan Ancestros Pensionat?
Ett komplett kök finns i villan Ancestros Pensionat. - ❓
Vilka gäster kommer oftast till villan Ancestros Pensionat?
Villan Ancestros Pensionat är perfekt för affärsgäster men alla gäster är välkomna. - ❓
Vilken utsikt erbjuds i villan Ancestros Pensionat?
Utsikten över bergen erbjuds till gästerna i villan Ancestros Pensionat. - ❓
Vilka sevärdheter bör vi se under vistelsen på lantstället?
Gästerna på lantstället kan enkelt nå Centro Nacional Para El Estudio Del Bambu Guadua och Centro Experimental De La Guadua, som ligger inom 4 km från boendet respektive 4,1 km bort.